TEKNİK SERVİS

hızlı servis       

 

     Firmamız Tüm Marka NOTEBOOK, NETBOOK, MASAÜSTÜ, TABLET, IPAD, IPHONE, MONITOR, AKILLI TELEFON VB. cihazların SATIŞ, SERVİS ve YEDEK PARÇA alanında hizmet vermektedir.

 

BGA CHİPSET DEĞİŞİMİ

bga chipset değişimi

BGA CHİPSET değişimleri yüksek teknoloji ürünü Bga Rework Station cihazı ile deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

BESLEME ÜNİTESİ ONARIMI

ANAKART BESLEME DEVRESİ ONARIMI Anakart besleme ünitesinde bulunan arızlar. Multi Meter ölçü cihazı kullanılarak teknisyenlerimiz tarafından arızalı komponentler tesbit edilerek büyük titizlikle değişimleri yapılır.

EKRAN DEĞİŞİMİ

NOTEBOOK EKRAN DEĞİŞİMİ Cihazların Ekran ( Lcd Panel) değişimleri tecrubeli teknisyenlerimiz tarafından Orjinal parça kullanılarak yapılır.

DOKUNMATİK PANEL DEĞİŞİMİ

DOKUNMATİK PANEL DEĞİŞİMİ Tablet, IPad, IPhone ve Akıllı Telefonlarınızın dokunmatik panel değişimi büyük titizlik ile yapılır ve orjinal parçalar kullanılır.

FAN BAKIMI VE TERMAL MACUN YENİLEME

FAN BAKIMI VE TEMİZLEME Isınan cihazların Fan Temizliği, Bakımı ve Termal Macun yenileme işlemi 1.sınıf malzeme kullanılarak yapılır.

YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ

MONTAJ VE DEMONTAJ Klavye, Hdd, Ram, Bezel, Cover, Kasa, Touchpad ve Kamera değişimleri Demonteaj-Montaj alanında tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

KASA ONARIM VE DEĞİŞİMİ

Notebook kasaların değişimi yada tamiri servisimizde özenle yapılmaktadır.

MENTEŞE ONARIM VE DEĞİŞİMİ

Notebook Menteşelerinin değişimi ve onarımı uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmakadır.

SIVI TEMASLI

SIVI DOKULULDU Sıvı temasına uğramış cihazlarda ileride oksitlenmeden kaynaklı arıza oluşmaması için Özel Solisyonlar kullanılarak temizlenir.

DONANIM YÜKSELTME ( UPGRADE )

DONANIM YÜKSELTME Notebook Performan ve Kapasite arttırım işlemleri Donanım Uyumluluk konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.